Quizomat

Śledź nas na Facebooku
Zobacz też inne ciekawe strony: Teksty piosenek · Pobieranie z Youtube · Generator Newsów · Analizator Facebooka

Czy Twój kot chce Cię zabić?

Czy Twój kot chce Cię zabić?

Poznaj plan kotów na likwidajcę rasy ludzkiej

Kochamy koty, są takie mądre i piękne. Miliony ludzi dały się zwieść tym puchatym mordercom, a tak naprawdę one planują zbiorowy atak na ludzkość w celu likwidacji i przejęcia władzy. Codziennie wykonują małe kroki, które mogą doprowadzić je do wygranej.

Twój postęp: 0%

Czy Twój kot przyniósł Ci martwe zwierze? Może Ci się wydawać 'oooo jaki miły kotek, chce się podzielić' nic bardziej mylnego to jego poważne ostrzeżenie, że zrobi z Tobą to samo.

Czy Twój kot wyleguje się na laptopie, telefonie itp? Koty są mądre wiedzą, że używasz tego do kontaktu z innymi. Kiedy nie widzisz liże i wciska do środka kłaczki, aby odciąć Ci kontakt ze światem.

Kilka razy obudził Cię trącając łapką Twoją buzie? Nie daj się zwieść to nie jest miłe przywitanie, tylko aktywna próba morderstwa. Koty nie są zbyt dobre w duszeniu, ale zawsze próbują.

Do kuwety biega chętnie i często, przekopuje wtedy intensywnie piasek. Myślisz, ale on czysty, a to tylko trening jak najlepiej zakopać zwłoki. Trening czyni mistrza, pamiętaj o tym.

Lubi się wspinać, kręci ogonem wokół różnych przedmiotów, czasami o coś zahaczy, coś spadnie. Uważaj na siebie, to już level ninja cat.

Często się chowa w dziwnych miejscach, czasami ekstremalnych. Pamiętaj, że ciągle Cię obserwuje i stara się poznać Twoje nawyki, żeby wykorzystać je przeciwko Tobie w walce.

Rzygał ostatnio trawą? Masz naprawdę duży problem, rozpoczął działania, oczyszcza ciało przed ostatecznym atakiem.

Uwielbiasz kiedy przychodzi do Ciebie, łasi się i ugniata łapkami. To ich ulubiona forma kontroli słabych punktów Twojego ciała.