Quizomat

Śledź nas na Facebooku
Zobacz też inne ciekawe strony: Teksty piosenek · Pobieranie z Youtube · Generator Newsów · Analizator Facebooka

Ile Twój facet ma z faceta?

Ile Twój facet ma z faceta?

Sprawdź czy Twój mężczyzna godnie reprezentuje swoją płeć

W głowie wielu kobiet powstaje wizja idealnego mężczyzny, księcia na białym koniu. Rzeczywistość okazuje się mniej bajkowa, a obok nas ląduje facet z koniem typ wiejski gangsta, który czeka, aż podasz mu obiad i kapcie, albo oddany syn, którego matkę będziesz oglądała równie często co faceta i razem będziecie dostawać kwiaty na walentynki.

Twój postęp: 0%

Nigdy nie rozwiesza ręcznika po kąpieli, tylko zwija i rzuca mokry na podłogę lub brzeg wanny.

Oparcie fotela traktuje jak wieszak, a tony ubrań rosną, rosną, aż krzesełko się przewróci. Jeżeli uzna, że ilość ubrań jest za duża to zwykle nie usunie ich tylko rozmnoży na kolejnych krzesłach i taboretach.

Gdzie się rozbiera tam zostają ubrania, jeżeli idzie i się rozbiera to za nim powstaje ścieżka ze skarpetek, majtek i koszul.

Zdejmuje sweter razem z koszulką, a Ty musisz to rozdzielać jak zamierzasz wrzucić ciuchy do prania.

Nic nie potrafi znaleźć, ale krzyczeć umie "gdzie jest?", "szukałem tam, nie ma!" po czym podchodzisz i wyciągasz dokładnie z tego miejsca o którym wspominałaś.

Nic nie pamięta, gdzie położył, gdzie zostawił, co chciał, a kiedy uleci Ci z pamięci szczegół historii przez niego opowiedzianej to wywija oczami i wzdycha.

Jak robi sobie kanapki to się tak nasapie jakby przygotowywał kolację dla rodziny królewskiej i tak się zmęczy, że nie posprząta po sobie okruchów z blatu.

Wszędzie lata z telefonem, ledwo siądzie już wyjmuje telefon i pstryka w klawisze. Skąd wiesz, że idzie do kibla?, bo zaczyna jak szalony szukać telefonu, jakby w tym czasie ważyły się losy świata za które osobiście odpowiada.

Ciągle marudzi, że nie może tyle jeść, bo tyje i jest objedzony po czym przeszukuje wszystkie szafki i jęczy pod nosem, że zjadłby coś słodkiego.

Jeżeli zaczyna coś robić to zawsze nie wtedy kiedy trzeba, albo jest późno, albo dziecko śpi, musisz mu przerwać, a on robi minę jakby nie wiedział o co Ci chodzi.

Jest potwornie przywiązany do swoich rzeczy, mogą być to rozwalające się kapcie, czy podziurawiona koszulka dopóki kształtem przypomina daną rzecz "to się jeszcze przyda".

Jak już się za coś zabiera to najpierw pół dnia myśli "jak to zrobić", a resztę dnia "czym najlepiej to zrobić", ale na koniec okazuje się, że ten gwóźdź został przybity naprawdę dokładnie.

Jak obcina paznokcie to potem w to wdeptujesz. Po to jest podłoga, żeby paznokcie na nią spadały.

Nie wie jak ugotować rosól bez kostki rosołowej. Większość wyposażenie kuchennego to dla niego alchemia i zawsze mówi "jak Ty zrobisz smakuje lepiej".

Słowo "matka" to słowo klucz, wypowiada je, a jego twarz wygląda jakby ciągle był karmiony piersią. Jeżeli kilka razy dziennie odprawiasz modły przed obrazem jego matki zasługujesz na miano dobrej kobiety.

Jeżeli chodzi po mieszkaniu jak cień, wzdycha i co chwilę dotyka swojego czoła to wiesz, że właśnie ma śmiertleny katar. Prawdopodobnie będzie potrzebował więcej opieki niż przedszkole w którym panuje epidemia grypy.

Czy sortuje swoje ubrania na "brudne" oraz "brudne, ale jeszcze można założyć".