Quizomat

Śledź nas na Facebooku
Zobacz też inne ciekawe strony: Teksty piosenek · Pobieranie z Youtube · Generator Newsów · Analizator Facebooka

Jakim typem rodzica jesteś?

Jakim typem rodzica jesteś?

Wychowanie dzieci to radość i partyzantka zarazem

Decyzja o posiadaniu dzieci przypomina decyzję o zrobieniu tatuażu… na twarzy. Lepiej być pewnym! Zobacz jak sprawdzasz się w tej roli. Przytoczyliśmy kilka sytuacji z którymi na pewno miałeś okazję się spotkać.

Twój postęp: 0%

1. W niebywałych okolicznościach udało Ci się zrobić zdjęcie dziecku. Nie wiesz jak to się stało, ale szczęście Cię nie opuszcza, bo dziecko pierwszy raz było wolniejsze od migawki. Na zdjęciu są nie tylko nogi i ręce, ale też całkiem nierozmazana twarz. Co robisz?

2. Jak odpoczywasz?

3. Co będziesz robić, jak dzieciak się wyprowadzi?

4. Jaki film ostatnio oglądałeś?

5. Kiedy ostatnio się upiłeś?

6. Dzieciak dostał pospolitego "pierdolca". Biega, skacze, wyje, turla się, śmieje, znowu wyje, a przy tym wszystkim ucieka. Twoja reakcja to?

7. Siedzisz na placu zabaw. Twój potomek bawi się jak nigdy, czujesz, że nawet mogłabyś poczytać książkę. Nagle do piaskownicy wpada energiczny...hmm mały człowiek, wyrywa to co potomek miał w rękach i ciska w niego kulę piasku. Co robisz?

8. Dzieciak padł. Leży, nie wstaje, czasami dostaje dziwnych drgawek. To nie choroba, tylko sytuacja sklepowa pt. "ja chcę". Tak się składa, że Ty nie chcesz. Jak to rozwiążesz?

9. Musisz zatrudnić nianię. Ta pani będzie przebywać w Twoim domu więcej niż Ty. Czym się kierujesz przy tym wyborze?

10. Musisz wyjść z domu, teraz, już. Ale wiesz co się stanie, co zrobi Twoje dziecko?